Obchody 11 listopada w Żmigrodzie

Minionej soboty świętowaliśmy razem z mieszkańcami Gminy Żmigród Obchody 11 listopada. O godzinie 15:30 odbyła się msza św., a zaraz po niej Oratorium Roberta Grudnia. Po części oficjalnej w przemarszu udaliśmy się do Żmigrodzkiego Ośrodka Kultury.

Po przywitaniu gości przez Roberta Lewandowskiego Burmistrza Gminy Żmigród przeszliśmy do części artystycznej. Na scenie odbył się koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu Marty Ligockiej-Motkowicz przy akompaniamencie Marty Andruszczak. Rozstrzygnięte zostały 4 konkursy: kulinarny" Ciasta, ciasteczka w barwach narodowych", fotograficzny :Kocham Polskę", literacki "Nie zapomnij skąd Twoje korzenie-pamięci przodków" oraz na logo "100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę". W cudowny nastrój wprowadził nas również koncert Stars of Melody & City Band z gośćmi specjalnymi: Stowarzyszenie HumorekAga Lorenz. Jak co roku na zakończenie zaśpiewaliśmy wspólnie z Zespołem Stars of Melody & City Band pod okiem doświadczonej instruktorki Izabela Możdżeń finałową piosenkę oraz została zrobiona wspólna fotografia. Ten dzień z pewnością zapamiętamy na długo ;)

Niebawem kolejna impreza, Jarmark Bożonarodzeniowy, na który już serdecznie zapraszamy 10 grudnia 2017 na żmigrodzki rynek.