Wakacje z ZPK 2018

Dziś zakończenie roku szkolnego ! Nadeszły długo oczekiwane WAKACJE ! A jak wakacje to tylko z Zespołem Placówek Kultury. Warto zatem aktywnie zaplanować czas dla swoich pociech. Przygotowaliśmy bogatą ofertę zajęć wakacyjnych, a w upalne dni zapraszamy oczywiście do korzystania ze żmigrodzkiego AQUAGRODU ! 

Czeka Was wspaniała i niezapomniana zabawa! Już w najbliższą sobotę (23.06.2018 r.) zawody wędkarskie, na które serdecznie zapraszamy młodzież szkolną na łowisko "Stawy Zamkowe" w Zespole Pałacowo-Parkowym. Za tydzień w sobotę (30.06.2018 r.) Puchar Lata na boisku sportowym w Barkowie.

Lipiec i sierpień to znakomity czas na spędzenie wolnego czasu właśnie z Nami. Warsztaty w filiach bibliotecznych, świetlicach wiejskich, wakacje w mieście, animacje na basenie, letnie kino plenerowe, nocne pływanie, turniej siatkówki plażowej, a to nie wszystko... Oczywiście zabierzemy Was na upragnione wycieczki! Gdzie? W pierwszym miesiącu wakacji zwiedzimy SOBÓTKĘ, natomiast w drugim  ZAMEK KSIĄŻ. W drodze powrotnej nie ominiemy oczywiście McDonald's. 
Z racji tego, że trwają Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, na żmigrodzkim rynku widnieje mobilne boisko, z którego mogą korzystać wszystkie dzieci.
W Zespole Pałacowo – Parkowym w każdy weekend korzystać będzie można ze sprzętu wodnego przy przystani kajakowej. 

Zapraszamy do zapisów w Gminnym Centrum Informacji (ul.Wrocławska 12) gdyż liczba miejsc jest ograniczona (dotyczy wycieczek)
Zachęcamy również do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem wakacyjnym.
Przypominamy, że do uczestnictwa dziecka w wakacyjnych wyjazdach potrzebna jest zgoda rodzica. 

Serdecznie zapraszamy!

Harmonogram wakacji --> pobierz 
Zgoda rodzica na wyjazd --> pobierz 

WAKACYJNY ROZKŁAD ZAJĘĆ --> pobierz