Wakacje z ZPK 2019

Dziś zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Uczniowie odbierają świadectwa szkolne i zaczynają upragnione wakacje. A jak wakacje to oczywiście z Zespołem Placówek Kultury. Przygotowaliśmy dla Was bogatą ofertę, z Nami na pewno nie będziecie się nudzić!

Czeka Was wspaniała i niezapomniana zabawa. Lipiec i sierpień to czas, w którym będziemy spotykać się z Wami w filiach bibliotecznych, świetlicach wiejskich. Jak co roku odbędą się wakacje w mieście, seanse filmowe, animacje na basenie, warsztaty w Zespole Pałacowo-Parkowym, letnie kino plenerowe, nocne pływanie, turniej siatkówki plażowej, oczywiście to nie wszystko...! Zapewne nie wyobrażacie sobie wakacji bez Waszych ulubionych wycieczek! W pierwszym miesiącu odwiedzimy Ośrodek Edukacji Przyrodniczo-Leśnej "Dom Drzewa" w Wałkowej, tego samego dnia wybierzemy się do Krośnic gdzie odbędzie się przejazd Kolejką Wąskotorową. W drugim miesiącu wakacji zwiedzimy Wrocławskie Muzeum "Gry i Komputery Minionej Ery". Przeniesiemy się do dawnych czasów lat '70, '80, '90 gdy prężnie rozwijała się branża gier wideo i sama informatyka. 

Zwolenników sportowych aktywności zapraszamy na Aqua Aerobik, który będzie odbywał się od 2 lipca w każdy wtorek i czwartek!

Zapraszamy do zapisów w Gminnym Centrum Informacji (ul.Wrocławska 12) gdyż liczba miejsc jest ograniczona (dotyczy wycieczek)
Zachęcamy również do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem wakacyjnym.
Przypominamy, że do uczestnictwa dziecka w wakacyjnych warsztatach i wyjazdach potrzebna jest zgoda rodzica. 

Serdecznie zapraszamy!

HARMONOGRAM WAKACJI - TUTAJ

ZGODA RODZICA NA WAKACJE - TUTAJ

ZGODA RODZICA NA WYCIECZKĘ - TUTAJ