Sprzątamy Dolinę Baryczy – dołączcie do nas, by zdobyć odznakę Strażników Ziemi!

Przez najbliższe dwa tygodnie Kreatywny Obiekt Multifunkcyjny w Miliczu organizuje akcję, wspierającą Globalne Sprzątanie Świata. Zarówno mieszkańcy, jak  i turyści odwiedzający Dolinę Baryczy mogą pomóc w walce z zaśmiecaniem malowniczego zakątka naszego regionu.


Już w najbliższy weekend mieszkańcy oraz turyści odwiedzający Dolinę Baryczy będą mogli zaangażować się w Globalne Sprzątanie Świata, by pomóc utrzymać malowniczą Dolinę Baryczy w czystości.
Wystarczy, że chętni zgłoszą się do Kawiarni Stara Bombkarnia, w której cała akcja ma swój początek. To właśnie w niej będzie można odebrać worki na śmieci i rękawiczki. W drodze powrotnej z wędrówki po szlakach Doliny Baryczy należy zrobić zdjęcia, by udokumentować swój udział w akcji, a następnie udać się do Kawiarni, aby odebrać nagrodę. Zebrane śmieci będzie można wrzucić do specjalnie przygotowanego kubła właśnie przy Kreatywnym Obiekcie Multifunkcyjnym.
Nagrodą za udział w akcji jest odznaka Strażników Ziemi oraz gra terenowa po Dolinie Baryczy – Kreatywny KOMpas. Gorąco zachęcamy do udziału w akcji oraz do odwiedzin w kawiarni Stara Bombkarnia oraz w Muzeum Bombki, które w tygodniu są czynne w godzinach 9:00 – 15:00, a w weekend w godz. 10:00 – 18:00.
Więcej informacji na stronie: www.kom.edu.pl
Kawiarnia Stara Bombkarnia
Kreatywny Obiekt Multifunkycjny w Miliczu
ul. Jarosława Dąbrowskiego 3
56-300 Milicz
Tel. 71 38 41 296

akcja strażników ziemi plakat 1280 x 1024