Kajakiem przez Barycz. ZPK i Nadleśnictwo Żmigród zapraszają!

Wiosna rozkręca się nam na dobre, a to oznacza, że należy korzystać z różnych form aktywnego wypoczynku. Naprzeciw oczekiwaniom mieszkańcom Gminy Żmigród i nie tylko wychodzi po raz kolejny Zespół Placówek Kultury, który szykuje kilka ciekawych ofert spędzania wolnego czasu w towarzystwie „Matki Natury”, która na terenie Gminy Żmigród jest wyjątkowa i bardzo urokliwa.

Tym razem Dyrektor ZPK Żmigród Dariusz Skiba wraz z Nadleśniczym Nadleśnictwa Żmigród Pawłem Górskim z wielką przyjemnością zapraszają na spływ kajakowy rzeką Barycz, który odbędzie się 14 maja bieżącego roku! Nadrzędnym celem tego wydarzenia jest integracja lokalnego społeczeństwa oraz popularyzacja szklaku kajakowego rzeki Barycz. Masz ochotę na spędzenie czasu w korycie rzeki znajdującej się na terenie Parku Krajobrazowego „Dolina Baryczy” wśród bogatej natury i ptactwa wodnego? Masz ochotę na przeżycie niezapomnianej przygody z nieprzewidywalnym scenariuszem? Chcesz przepłynąć kajakiem 20 kilometrów z Sułowa do Żmigrodu? Czy masz ochotę na wspólną analizę tej wyprawy przy pieczonej kiełbasce z ogniska? Jeśli tak, to nie wahaj się i szybo zgłoś swój udział, bo ilość miejsc jest ograniczona. Oficjalne zakończenie spływu odbędzie się na terenie Nadleśnictwa Żmigród w towarzystwie ogniska i pieczonych kiełbasek.
Zapisy:
- Przyjmowane wyłącznie na „Karcie Uczestnictwa” (do pobrania na stronie ZPK Żmigród) dostarczonej do dnia 11 maja 2017 r. do godziny 12.00 na adres organizatora ZPK Żmigród, ul. Wrocławska 12, Księgowość.
Wpisowe:
- Udział w spływie wynosi 30 złotych od osoby na pokrycie kosztów transportu, posiłków i zabezpieczenie obsługi spływu.
Uwaga!
W przypadku braku dostatecznej ilości wody w korycie Baryczy w dniu 11 maja 2016 spływ zostanie odwołany i przełożony na inny termin.
O ewentualne odwołanie spływu uczestnicy zobowiązani są zapytać telefonicznie Komandora spływu kajakowego, którym jest Grzegorz Paryna (tel. 602-653-539).
Jednocześnie informujemy, że planowany drugi spływ tą samą trasą kajakową odbędzie się
28 maja bieżącego roku.
Grzegorz Paryna

Szczegółowe informacje w załączonym Regulaminie Spływu Kajakowego. -tutaj

Karta spływu - tutaj