Spływ Kajakowy rzeką Barycz

Zespół Placówek Kultury i Nadleśnictwo Żmigród zapraszają na kolejny w tym roku spływ kajakowy rzeką Barycz.

W sobotę (16 września) miłośnicy  turystyki kajkowej będą mieli możliwość przeżyć kolejną niecodzienną przygodę. Wszstko za sprawą spływu kajkowego, niezwykle urokliwą rzeką Barycz. Co tym razem napotkają uczestnicy na swojej drodze? Przyroda, lasy, krzewy, dzika zwierzyna, ptactwo, to jest naturalne bogactwo Parku Krajobrazowego "Dolina Baryczy", które z pewnością popnownie urzeknie każdego turystę. Nadrzędnym celem tego wydarzenia jest integracja lokalnego społeczeństwa oraz popularyzacja szklaku kajakowego rzeki Barycz. Masz ochotę na przeżycie niezapomnianej przygody z nieprzewidywalnym scenariuszem? Chcesz przepłynąć kajakiem 20 kilometrów z Sułowa do Żmigrodu? Czy masz ochotę na wspólną analizę tej wyprawy przy pieczonej kiełbasce z ogniska? Jeśli tak, to nie wahaj się i szybo zgłoś swój udział, bo ilość miejsc jest ograniczona. Oficjalne zakończenie spływu odbędzie się na terenie Nadleśnictwa Żmigród w towarzystwie ogniska i pieczonych kiełbasek.

Zapisy:
- Przyjmowane wyłącznie na „Karcie Uczestnictwa” (pobierz) dostarczonej do dnia 11 września 2017 r. do godziny 12.00 na adres organizatora OSiR Żmigród, ul. Sportowa 13

Wpisowe:
- Udział w spływie wynosi 30 złotych od osoby na pokrycie kosztów transportu, posiłków i zabezpieczenie obsługi spływu.

Uwaga!
W przypadku braku dostatecznej ilości wody w korycie Baryczy w dniu 11 września 2017 roku spływ zostanie odwołany. O ewentualne odwołanie spływu uczestnicy zobowiązani są zapytać telefonicznie Komandora spływu kajakowego, którym jest Grzegorz Paryna (tel. 602-653-539).

Szczegółowe informacje w załączonym Regulaminie Spływu Kajakowego. (pobierz)

Grzegorz Paryna