SPORTOWY PIKNIK DLA SENIORÓW PRZY OGNISKU

Gmina Żmigród, Nadleśnictwo Żmigród i Zespół Placówek Kultury w Żmigrodzie zapraszają wszystkich Seniorów na "Piknik Sportowo-Rekreacyjny".

Jeśli ktoś myśli, że połowa listopada, to za późna, za zimna pora roku na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu, to jest w wielkim błędzie. Potwierdzają to Seniorzy z Gminy Żmigród, którzy wezmą udział w kilku atrakcjach sportowo-rekreacyjnych. Już w piątek (17 listopada) o godz. 12.00 z siedziby Nadleśnictwa Żmigród wystartuje spacer nordic walking, którego trasa będzie przebiegać po ścieżkach Zespołu Pałacowo-Parkowego. Następnie wszyscy uczestnicy udadzą się na kiełbaskę z ogniska, ciepłą kawę, herbatę i coś słodkiego, a wszystko oczywiście za darmo. Będzie też szansa na wspólny aerobik na orzeźwiającym powietrzu, czy szansa wykazania się w rzutach lotkami do celu. Organizatorzy jeszcze raz zapraszają wszystkich chętnych Seniorów, czyli osoby 50+ do wspólnej zabawy i wspólnego spędzenia czasu wolnego na wesoło. Przypominamy, że wszystkie atrakcje ruchowe i smakowe będą zupełnie za darmo dla wszystkich obecnych uczestników. Wstęp wolny ma każdy Senior 50+ z Gminy Żmigród! Wspomniany Piknik Sportowo-Rekreacyjny odbędzie się w ramach nagrody, którą Gnmina Żmigród otrzymała za udział w IX Tygodniu Sportu dla Wszystkich – XXIII Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2017. Nasze hasło brzmi jak? "Pamiętajmy o Seniorach!". Zapraszamy!  

 

Jednocześnie prosimy o przekazywanie informacji o zaproszeniu na wspomniany Piknik Sportowo-Rekreacyjny przedstawicieli poszczególnych grup seniorskich:

- Irena Ratajczak – "Żmigrodzka Rada Seniorów"
- Adam Nowak – "Stowarzyszenie Emerytów, Rencistów i Inwalidów Złota Jesień"
- Zofia Waścińska – "Stowarzyszenie Humorek"
- Jadwiga Żukowska – "Żmigrodzki Uniwersytet Trzeciego Wieku"
- Janina Gall – "Stowrzyszenie Amazonek Ewa"
- Krystyna Halat – "Stowrzyszenie Żródło Natury"
- Edyta Ziętkiewicz – "Klub Seniora Pałacyk"

Grzegorz Paryna

Piknik ns