Za Nami wyjątkowy Koncert z okazji Dnia Mamy

„Mama to miękkie ręce. Mama to melodyjny głos, to dmuchanie na uderzone miejsce. Mama to samo dobro i sama przyjemność. Coś co dobrze jest mieć w każdej chwili życia koło siebie, dookoła siebie, gdzieś na horyzoncie..” Melchior Wańkowicz

Za Nami urocze i niezwykle wzruszające popołudnie. Wybitni artyści o wyjątkowych barwach głosu oczarowali zgromadzoną publiczność. Orkiestra dodała muzyce głębi i emocji. Utwory dobrane specjalnie z myślą o mamach poruszyły nasze serca, a życzenia od Roberta Lewandowskiego burmistrza Gminy Żmigród z pewnością były pięknym ich uzupełnieniem.
Piękną niespodzianką był występ grupy wokalnej Kraina Piosenki. Na twarzach rodziców widać było radość i dumę ze swoich pociech.
Mamy nadzieję, że poczułyście się docenione, a sam koncert zostanie na długo w Waszych pamięciach.
Dziękujemy, że byliście, a naszym artystom gratulujemy wspaniałych występów.
Dziękujemy również naszym prowadzącym – Edycie Grzybkowskiej oraz Robertowi Lewandowskiemu, burmistrzowi Gminy Żmigród, dzięki którym ta wyjątkowa uroczystość była jeszcze piękniejsza i radośniejsza.
Nad nagłośnieniem czuwali: Tomasz Wasilewski, Jacek Gawlicz oraz Arkadiusz Kawecki.
Przygotowania do koncertu odbywały się pod czujnym okiem Marty Motkowicz.

To niezwykłe, że w naszej gminie Żmigród mamy tyle dobrych ludzi, dzięki Wam możemy pomagać- wszystkie zebrane środki z koncertu zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację naszego kolegi Piotrka.