Półkolonie letnie! Ruszyły zapisy!

Zapraszamy do zapisów na letnie półkolonie. Jak co roku przygotowaliśmy dwie propozycje z  ciekawym programem zajęć dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Podczas pierwszej półkolonii (1.07.2024 r.- 5.07.2024 r.)  pojedziemy na wycieczkę do Deli Park w Trzebawiu. Przeżyjemy tam wspaniałą przygodę poprzez kreatywną zabawę. Deli Park to przede wszystkim jednak jest to zielona kraina Dzieciaków. Takich, które lubią bawić się na świeżym powietrzu, cieszyć, poznawać nowe rzeczy, które kochają zwierzęta i całą przyrodę. Drugim punktem wycieczkowym będzie wyjazd do Go Jump do Wrocławia, największego parku trampolin w Polsce. Ciekawą atrakcją będą oczywiście gry i zabawy w wodzie na naszym żmigrodzkim basenie Aquagród. Nie zabraknie również warsztatów plastycznych, warsztatów muzycznych oraz warsztatów terenowych w Zespole Pałacowo- Parkowym. Kolejnym punktem programu będą warsztaty z Centrum Edukacji Filmowej.

Drugi turnus półkolonii (15.07.2024 r.- 19.07.2024 r.) rozpoczniemy zabawami integracyjnymi, zumbą oraz grami z dawnych lat, a także wybierzemy się do Ośrodka Sportu i Rekreacji. Pojedziemy do Rodzinnego Parku Przygód i Edukacji Górecznik. W kolejnym dniu będziemy uczestniczyć w warsztatach muzycznych oraz w warsztatach w Nadleśnictwie Żmigród. Nie zabraknie również wizyty na naszym basenie Aquagród. W ostatnim dniu bedziemy tworzyć kolorowe koszulki, a także udamy się do Zespołu Palacowo- Parkowego, gdzie pogramy w bule oraz oddamy się swobodnemu szaleństwu na dmuchańcach.

Warunkiem zakwalifikowania dziecka na półkolonie jest dostarczenie wypełnionej karty kwalifikacyjnej. Kartę oraz pozostałe dokumenty należy dostarczyć do GCI. Kontakt w sparwie półkolonii 71 385 27 58

Opłatę w wysokości 400zł/tydzień (mieszkańcy gminy Żmigród) lub 420 zł/tydzień (mieszkańcy spoza gminy Żmigród) należy dokonać w kasie Żmigrodzkiego Ośrodka Kultury lub przelewem po złożeniu kompletu dokumentów. Jeśli dziecko zostanie objęte opieką świetlicową od godziny 7.30 do 9.00 należy uiścić dodatkową opłatę w wysokości 30 zł. W pierwszej kolejności pierwszeństwo zapisu mają dzieci zamieszkujące teren gminy Żmigród.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń (dostarczenie niezbędnych dokumentów).

Karta kwalifikacyjna uczestnictwa - TUTAJ
Regulamin - TUTAJ
Klauzula RODO - TUTAJ 
Oświadczenie o samotnym powrocie dziecka do domu - TUTAJ