Za Nami Żmigrodzki Jarmark Wielkanocny

Żmigrodzki Jarmark Wielkanocny to już tradycja! W minioną niedzielę mimo mroźnej aury uroczysta atmosfera udzieliła się mieszkańcom gminy Żmigród. Po oficjalnym otwarciu jarmarku przez Roberta Lewandowskiego – burmistrza Gminy Żmigród, Małgorzatę Matusiak - starostę Powiatu Trzebnickiego oraz Jana Czyżowicza - przewodniczącego Rady Miejskiej w Żmigrodzie odbył się przemarsz z sięgającymi do nieba, kolorowymi, własnoręcznie wykonanymi palmami wielkanocnymi.

Czytaj więcej: Za Nami Żmigrodzki Jarmark Wielkanocny

ZAPRASZAMY NA UROCZYSTOŚCI KU PAMIĘCI MIESZKAŃCÓW HUCISKA I MIEDZIAKI

Sołtys sołectwa Niegoda Dariusz Gierus zaprasza na uroczystość 80. rocznicy upamiętnienia ludobójstwa mieszkańców wsi Hucisko i Miedziaki w województwie lwowskim 12 kwietnia 1944 r., która odbędzie się w Niezgodzie w niedzielę, 14 kwietnia br. o godz. 14:00. Uroczystość rozpocznie się mszą święta w kaplicy w Niezgodzie.

Czytaj więcej: ZAPRASZAMY NA UROCZYSTOŚCI KU PAMIĘCI MIESZKAŃCÓW HUCISKA I MIEDZIAKI

Wielkanocne Poszukiwanie Jajeczek!

Wielkanocne Poszukiwanie Jajeczek powraca! Już 28 marca br. zapraszamy najmłodszych mieszkańców gminy Żmigród na godz. 10:00 do Zespołu Pałacowo-Parkowego w Żmigrodzie, gdzie czekać Was będzie nie lada wydarzenie! Wielkanocny Zając przyjął zaproszenie i już potwierdził swoją obecność! Również Was nie może zabraknąć.

Czytaj więcej: Wielkanocne Poszukiwanie Jajeczek!