Bezgotówkowe Kino Objazdowe

Żyj filmowo, płać bezgotówkowo! Bezgotówkowe Kino Objazdowe zaprasza przedsiębiorców i fanów kina na niezapomniane filmowe seanse.



Prowadzisz własny biznes? Nie zapomnij o wizytówce, czekają na Ciebie konkursy i niespodzianki!

Zapraszamy 12 marca do Żmigrodzkiego Ośrodka Kultury. Czekają na Was największe i najgłośniejsze premiery kinowe. 
Zobaczcie razem na dużym ekranie:

🎬 "Sami swoi. Początek" - Komedia, obyczajowy, 2D PL, ograniczenia wiekowe 13+ Pawlak i Kargul, bohaterowie kultowej trylogii "Sami swoi", wracają na duży ekran. Nareszcie poznamy genezę słynnego sąsiedzkiego konfliktu. Będzie zabawnie i będzie złośliwie. Po prostu musicie zobaczyć, jak to wszystko się zaczęło. (dyst. Next Film)

🎬 "Baby boom, czyli Kogel Mogel 5" - Komedia, 2D PL, ograniczenia wiekowe 13+,  czas trwania: 95 minut, zwiastun:Macie ochotę na lekką, zabawną komedię? Bohaterowie serii Kogel Mogel jeszcze nigdy nie zawiedli w tej kwestii! Poznajcie ciąg dalszy przygód wyjątkowej rodziny: Wolańskich oraz Zawadów. Na ekranie ponownie pojawi się obsada uwielbiana z poprzednich części, m.in. Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka, Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki, Grażyna Błęcka-Kolska, Zdzisław Wardejn i Dorota Stalińska. (dyst. Next Film)

🎬 "Diuna: Część druga" - Fantasy, Akcja, Przygodowy, Science-Fiction, 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe 13+, Najbardziej wyczekiwana światowa premiera kinowa ostatnich lat. Nagradzany twórca Denis Villeneuve przedstawia dalszy ciąg sagi o Diunie. Gwiazdorska obsada i zachwycające efekty specjalnie. Spotkaj się na dużym ekranie z Timothee Chalamet, Zendayą, Florence Pugh i Austunem Butlerem. (dyst. Warner Bros.)

🎬 "Kung Fu Panda 4" - Przygodowy, 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe 5+,  Kolejna część przygód niezdarnerj pandy, której styl walki i poczucie humoru pokochali widzowie na całym świecie. Zobaczcie koniecznie z całą rodziną! (dyst. UIP)

Propozycje dla szkół:

🎬 "Akademia Pana Kleksa" - Familijny, Akcja, Przygodowy, Fantasy, 2D PL, ograniczenia wiekowe 7+. Najgłośniejsza polska premiera ostatnich lat! W rolach głównych Tomasz Kot jako Pan Kleks, Antonina Litwiniuk - Ada Niezgódka oraz Sebastian Stankiewicz, który rozbawi Was do łez jako Ptak Mateusz. Będzie to również okazja do filmowego spotkania z... Piotrem Fronczewskim. Przenieście się do magicznej krainy wyobraźni, gdzie wszystko jest możliwe. (dyst. Next Film)

🎬 „Cudowny chłopak. Biały ptak” - Biograficzny, dramat, historyczny, 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe 10+, 
Opis: Minęło kilka lat od wydarzeń znanych z „Cudownego chłopaka”. Julien usunięty ze szkoły za niekoleżeńskie traktowanie małego Auggiego, próbuje odnaleźć się w liceum. Rozgoryczony, wściekły na cały świat, nie potrafi nawiązać kontaktu z rówieśnikami. Na życzliwość reaguje niechęcią. Nie umiejąc sobie poradzić z poczuciem winy izoluje się od szkolnej społeczności. Jego nieco ekscentryczna babcia wie jednak, że każdy zasługuje na drugą szansę. Postanawia podzielić się z Julienem poruszającą historią swojej młodości. Jej niezwykłe losy są dowodem na to, że ten kto ma w sercu odwagę, życzliwość i otwartość na drugiego człowieka potrafi dokonać rzeczy, o które sam by siebie nie podejrzewał. Czy ta niezwykła historia miłości i walki o przetrwanie odmieni Juliena?

Na wszystkie seanse zaprasza Fundacja Polska Bezgotówkowa, która poza propozycjami kinowymi przygotowała dla widzów także garść wiedzy na temat innowacyjnych form płatniczych!
Partnerem pokazów w Żmigrodzie jest Planet Pay.

⭐ Pokazy filmowe będą idealną okazją do spotkania się z ich przedstawicielami i porozmawiania o możliwościach Waszej współpracy.
🎟️ Dla wszystkich fanów kina i widzów Bezgotówkowego Kina Objazdowego, którzy dokonają płatności na stronie internetowej www.filmowobezgotowkowo.pl lub kartą, telefonem czy za pomocą zegarka w kasie kina oraz w barku kinowym, przewidziano 10% zniżkę na bilety i zestawy kinowe.

Ceny biletów:
Normalny: 20 zł
Ulgowy: 18 zł
Grupowy: 16 zł

Prowadzisz własny biznes? W ramach filmowej trasy po Polsce, przed ośrodkami kultury w każdej odwiedzanej miejscowości pojawi się nowoczesny kamper, a w nim mobilne biuro Fundacji Polska Bezgotówkowa. Będzie tu można uzyskać szczegółowe informacje na temat płatności bezgotówkowych oraz dowiedzieć się, jakie programy wsparcia dla osób prowadzących własną firmę realizuje obecnie Fundacja. 🤝 Koniecznie zajrzyj przed seansem do kampera Fundacji Polska Bezgotówkowa. Dodatkowo, jeśli zostawisz wizytówkę, otrzymasz voucher na popcorn gratis.
- - - - -
Ogólnopolska akcja realizowana jest we współpracy z Fundacją Polska Bezgotówkowa. Akcja została zainicjowana w odpowiedzi na potrzebę upowszechniania kultury oraz edukacji w zakresie finansów cyfrowych wśród mieszkańców obszarów oddalonych od dużych miast i w których jednocześnie nie ma na stałe kina.
Więcej szczegółów na: https://www.filmowobezgotowkowo.pl
Do końca roku Bezgotówkowe Kino Objazdowe planuje odwiedzić ponad 75 miejscowości w całej Polsce, dostarczając ich mieszkańcom wiedzę na temat finansów cyfrowych i płatności bezgotówkowych oraz rozrywkę na najwyższym poziomie.